Wynajem narzędzi i maszyn

Profesjonalna obsługa, szeroki wybór sprzętu, kontakt na każdym etapie wynajmu.

Masz już dość garażowych wypożyczalni? Zależy Ci na profesjonalnym podejściu do klienta? Chcesz korzystać z nowego sprzętu? Chcesz otrzymać fakturę VAT? Jeżeli chodź jedna odpowiedź jest pozytywna – zapraszamy do nas. W naszym biurze dostaniesz kompletną informację o potrzebnym sprzęcie, umówisz się na dany dzień, otrzymasz pisemną umowę i sprawny, czysty sprzęt. Dysponujemy własnym parkingiem w centrum miasta, nie musisz parkować na ulicy.

Awaria własnego sprzętu elektrycznego? Przynieś go do naszego serwisu, uzyskasz kompleksową informację o kosztach naprawy. Naprawiamy elektronarzędzia wszystkich marek oraz dostępne maszyny budowlane. W ciągu dnia jesteśmy do twojej telefonicznej dyspozycji, w razie wątpliwości, pytań – dzwoń, postaramy się udzielić odpowiedzi na każde pytanie. Skorzystaj z wypożyczalni Techrental i sprawdź nasze usługi – nie zawiedziemy twojego zaufania. Kierujemy się prostymi zasadami:

 • Prosty wynajem – minimum formalności
 • Zawsze w pełni sprawny i czysty sprzęt
 • Zawsze niskie kaucje
Pamiętaj zabrać ze sobą dowód osobisty – jest on podstawą każdego wynajmu. Aktualnie dostępne OWW – kliknij tutaj (ogólne warunki wynajmu).

NASZE ATUTY

  • Jesteśmy nowa wypożyczalnią na łódzkim rynku, dysponujemy jednak dużym doświadczeniem w branży, stąd nasza oferta na każdym etapie wynajmu jest przedstawiana w czytelny sposób a klient zna wszystkie koszty już w momencie wynajmu. Z nami rachunek nigdy nie będzie nie miła niespodzianką.
  • Masz dość przynoszenia kser wpisu do ceidg, regonu, ostatnich rachunków, ankiet, dziesiątek pozwolę i upoważnień? MY TEŻ, stąd uproszczone procedury, które szanują twój czas. Zależy nam na wynajmie zarówno firmom jak i osobom prywatnym dlatego uprościliśmy procedury do niezbędnego minimum.
  • Skusiłeś się na tanią ofertę konkurencji i dostałeś rozwalający się stary brudny sprzęt? U nas Ci to nie grozi – stawiamy na sprawdzone marki HILTI, BOSCH, MAKITA, STIHL zapewniające minimum problemu. Po każdym wynajmie czyścimy nasze urządzenie. W razie awarii jesteśmy do twojej dyspozycji. Nasze motto to kompleksowa obsługa do momentu zdania sprzętu.
  • Wciąż wprowadzamy nowoczesne rozwiązania dla naszego wynajmu, korzystamy z nowoczesnych kanałów kontaktu z klientami (facebook, twitter, sms). Oferujemy nigdzie nie spotykany asortyment. Pomagamy wypożyczyć każdy rodzaj urządzenia, jeżeli będzie to konieczne kupując go specjalnie pod twoje zamówienie.